ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ КОМПЛЕКСНОЇ ПРЕСКРИПТИВНОЇ СИСТЕМИ ТА ЦИФРОВИХ СТРАТЕГІЙ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВАНТАЖНИХ СУДЕН

Автор(и)

  • А.І. Головань

Ключові слова:

комплексна прескриптивна система, ефективність технічного обслуговування, цифрові стратегії, вантажні судна, підвищення надійності судноплавства, управління експлуатаційними процесами

Анотація

У статті розглянуто важливу проблему формування і дослідження впливу комплексної прескриптивної системи та цифрових стратегій на ефективність системи технічного обслуговування вантажних суден. Проведено аналіз останніх досліджень і публікації в цій області, які вказують на необхідність розробки нових стратегій та методик управління ефективністю систем технічного обслуговування і впровадження їх в процеси експлуатації вантажних суден для підвищення ефективності систем технічного обслуговування вантажних суден.

Метою дослідження є оцінка та аналіз впливу інтеграції комплексної прескриптивної системи технічного обслуговування та цифрових стратегій на ефективність системи технічного обслуговування вантажних суден. Завданням статті є виявлення переваг та можливих обмежень запропонованого підходу, а також на встановлення практичних рекомендацій для покращення процесу технічного обслуговування вантажних суден з використанням сучасних цифрових технологій та прескриптивної теорії рішень. Також розглядається схема взаємозв’язків основних програмних модулів системи «Комплексного прескриптивного технічного обслуговування» вантажних суден при керуванні якістю системи технічного обслуговування вантажного судна.

Результати статті включають аналіз, який показує, що ухвалення ефективного рішення знижує питомі витрати на 20,9 % у порівнянні з базовою стратегією, при цьому підвищуючи ефективність використання ресурсів на 29,7 %. Висновки підкреслюють важливість аспектів узгодження мети операції технічного обслуговування з критерієм ефективності, а також адаптивність стратегій до змінних умов та потреб. Результати цього дослідження є суттєвими і важливими для галузі водного транспорту та безумовно сприятимуть покращенню безпеки та надійності судноплавства.

##submission.downloads##

Опубліковано

2024-03-12

Номер

Розділ

Судноводіння та енергетика суден